PERT KASKO SİGORTASI

Servis hizmetlerimizden kesintisiz hizmet almak için lütfen randevu alınız, alacağınız servis randevunuz size zaman kazandıracaktır. Randevu almak için servis randevu formunu doldurabilir veya ……………. numaralı telefonumuzdan randevu talebinizi bildirebilirsiniz.

Pert Kasko Sigortası ile kasko ana teminat grubu altında belirtilen riskler sonucu aracınızın tam hasara uğraması veya çalınması durumuna karşı teminat alabilirsiniz.
Pert Kasko Sigortası ile alınan sağlanan güvence;
Aracın karayolunda veya demiryolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz araçlarla çarpışması,
Gerek hareket gerek durma halinde iken, sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar,
Aracın yanması
Aracın veya araç parçalarının çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi şeklinde
4 ana başlık altında toplanmaktadır.

NEDEN PERT KASKO SİGORTASI YAPTIRILMALIDIR?

Pert Kasko Sigortası ürünü, mevcut prim seviyelerini yüksek bulmalarından ötürü Kasko Sigortası yaptırmayan tüketicilere yönelik hazırlanmıştır. Pert Kasko Sigortası en az prim ile Kasko Sigortası’ndaki en önemli temel riskleri teminat kapsamına almayı amaçlamaktadır.
Tüm araç gruplarına, model yılı sınırlaması getirilmeden teminat sağlayan Pert Kasko Sigortası kapsamında sigortalılar; asistans hizmetlerinden yararlanabilmektedirler.

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!