İvedik Opel Servisi

Opel araçlarının teknik donanım ve yazılımlarının yıllık olarak kontrol edilmesi ve değişmesi gereken parçaların titizlikle tespit edilmesi, yerine yedek parça konulması konusunda uzman teknik kadromuz eşliğinde hizmet verilmektedir. Hizmetlerimiz içerisinde Opel sahibi olan araç sahipleri ile diyaloğa geçilmesi, bakım servisi içerisinde müşterilerimizin araçlarını sayfamız üzerinde bakım aşamalarını online merkez takip sistemimizden her an kontrol edebilmektedirler. Yıllık periyotların tarafımızca kaydedilmesi ve yıllık hatırlatmaların yapılması için kayıtlar özenle takip edilmektedir. Yedek parça garanti süreleri tarafımızca verilmektedir.

Hizmetlerimiz

Yıllık bakım onarım hizmetlerimiz dışında yol yardımı, klima, egzoz emisyon ölçümü gibi hizmetlerde tarafımızdan verilmektedir. Müşteri hizmetlerimiz aranıldığı takdirde uzman personelimiz tarafından doğru yönlendirmeler ile talepleriniz memnuniyetle karşılanacaktır. Web sayfamız üzerinden verdiğimiz başka bir hizmet ise ihtiyaç duyduğunuz tüm yedek parça fiyatlarına rahatlıkla ulaşabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz parçanın kodunu girmeniz yeterli olacaktır.
Opel araçları ile birlikte birçok marka araçlara istek, talep doğrultusunda güvenilir şekilde LPG’ye dönüştürülmektedir.

Emisyon Egzoz Ölçümü

Bilindiği gibi emisyon ve egzoz ölçümü araçların yakıtı daha az tüketmesi için çok önemli bir yere sahiptir. Ayrıca hava kirliliğinin önlenmesi konusunda da önemle üzerinde durulması gereken bir konudur. Emisyon ölçümleri düzenli periyotlar halinde yapılan araçların genel muayeneleri de sağlıklı olacaktır. Başka bir değişle Yıllık periyodik kontroller uygun fiyatlar içerisinde kalacaktır. Belki değişimler sık sık yaşanmayacaktır.

Uzman El ve Uzman Araç Bakımı

Tüm bu anlatılanların dışında en önemli nokta araçların mutlaka yetkili olan servislerde periyodik bakımların yapılmasıdır. Uzman bir servis olmadığı takdirde araçlara verilecek hasar muayene ücretlerinin kat kat üzerinde olacaktır. Araçların servis seçiminde dikkat edilecek en önemli nokta servisinden kamuya açık olan ve herkesin görebileceği yerde yetkili servis ibaresinin mutlaka bulunması gerekmektedir.

Opel servisi İvedik çalışan kadromuz anlaşma yaptığımız araç markaları ile koordineli olarak eğitimler alınmakta ve düzenli dokümanlar ile tüm yeniliklerden haberdar olmaktayız. Çağrı merkezi iletişim personellerinden başlayarak araçların son anına kadar tüm aşamalar tarafımızca titizlikle ve özen ile gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olacaktır.