YOL YARDIM

7 Gün 24 Saat hizmet

YEDEK PARÇA

yüksek stok durumu

EKONOMİK FİYAT

uygun fiyatlara hizmet

Trafik Sigortası

Servis hizmetlerimizden kesintisiz hizmet almak için lütfen randevu alınız, alacağınız servis randevunuz size zaman kazandıracaktır. Randevu almak için servis randevu formunu doldurabilir veya 0(312) 385 66 66 numaralı telefonumuzdan randevu talebinizi bildirebilirsiniz.

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası, kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigortadır.
Trafik Sigortası’nın kapsamında; sigortacı, poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş ise Karayolları Trafik Kanunu’na göre, işletene düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin edilir.
Meydana gelen bir kazada zararın önlenmesi veya azaltılması amacıyla, sigorta ettirenin yapacağı makûl ve zorunlu masraflar sigortacı tarafından karşılanır.

Neden Trafik Sigortası yaptırılmalıdır?

Trafik Sigortası genellikle Kasko Sigortası ile karıştırılır. Trafik Sigortası’nın Kasko Sigortası’ndan farkı, sigortayı yaptıranın aracının değil; karşı tarafın hasar gören aracının zararlarının karşılanmasına yönelik zorunlu bir sigortadır.
Trafik Sigortası sorgulama ve Trafik Sigortası hesaplama gibi merak ettiğiniz ve ihtiyacınız olan tüm bilgiler öncü hizmetlerin adresi Sigorta’da. Trafik Sigortanızı Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketi olan  Sigorta ile yaptırarak güvenle yola çıkabilirsiniz.
Talep edilmesi durumunda tek bir poliçe ile “Trafik Sigortası” teminatı ile birlikte;
Artan Mali Sorumluluk (İMM),
Koltuk Ferdi Kaza (KFK),
Hizmet – Trafik
teminatları da bir arada alınabilmektedir.
Buna göre Trafik Sigortası ürünlerimiz aşağıdaki alternatiflerden biri ile sunulmaktadır.
Ekstra Trafik Sigortası
Süper Trafik Sigortası
Sınırsız Trafik Sigortası

Mekanik bölümümüzde kaliteyi hızla birleştirmenin ve bunu müşteri memnuniyetine dönüştürmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Detaylı bilgi için bizi arayın.

Tüm elektrik ve elektronik arızalar elektrik bölümümüzde kontrolden geçirilip herhangi bir arıza var ise orijinal parçaları ile değiştirilerek tamiri yapılmaktadır.

Kaporta boya servisimizin uzmanları aracınızda oluşan kaporta hasarları için gerekli ekspertiz hizmetini yaptıktan sonra müşterilerine çözüm önerileri sunar ve gerçekleştirir.